این روزها افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند، ترجیح می‌ دهند تا برای استفاده از ابزارهای ساختمانی مختلف مانند چکش تخریب (پیکور یا همان هیلتی)، دریل، کمپکتور و…  را از شرکت‌ های گوناگون فعال در این عرصه کرایه کنند. اجاره ابزار ساختمانی باعث می‌ شود که دیگر مجبور نباشید برای استفاده کوتاه مدت از ابزاری مانند هیلتی و… آنها را خریداری کنید.

یکی از ابزار های پر درخواست ترین ابزار ها در تهران تخریب اجاره هیلتی می باشد که به دلیل گران بودن این وسیله افراد اقدام به کرایه آن می کنند.

اجاره ابراز ساختمانی نسبت به خرید این تجهیزات بی شک انتخابی بسیار به صرفه و مناسب خواهد بود. علی الخصوص در شرایطی که بیشتر موارد استفاده افرادی که قصد اجاره ابزار در تهران و سایر شهرستان ‌ها دارند، به صورت موقت است و همین باعث می ‌شود تا خرید این تجهیزات، انتخاب عاقلانه ‌ای نباشد. در ادامه این مطلب از سایت تهران تخریب توضیحات بیشتری را در خصوص کرایه ابزار برقی با شما در میان می ‌گذاریم و نکات مهمی مانند مزایا، معایب و قرارداد مربوط به اجاره ابزار ساختمانی را مورد بررسی قرار می ‌دهیم.

شماره تماس موبایل تهران تخریب

مزایای اجاره ابزار ساختمانی

موارد زیر را می ‌توان به عنوان مزایای اجاره ابزار در تهران و شهرستان ‌های مختلف نام برد:

 • در زمان اجاره ابزار در تهران از شرکت ‌های فعال در این زمینه، می‌ توانید ابزار‌های گوناگون را با یکدیگر مقایسه کنید و تجهیزاتی که توسط بهترین برندها تولید شده ‌اند را در اختیار داشته باشید. این موضوع قطعاً برای اجاره دریل، اجاره پیکور برقی به طور کلی کرایه ابزار برقی می ‌تواند به شما کمک زیادی کند.
 •  زمانی که سراغ اجاره ابزار ساختمانی می ‌روید، دیگر نیازی به پرداخت هزینه ‌هایی برای تعمیر و نگهداری ابزار آلات نخواهید داشت. می ‌توان گفت هزینه متوسط استفاده از این تجهیزات تا حد قابل توجهی برای شما در طولانی مدت کاهش پیدا می کند. علاوه بر این باید در نظر داشته باشید که در بسیاری از موارد تمامی زحمت‌ های مربوط به نگهداری از ابزار و سرویس ‌دهی آن نیز با کرایه ابزار برقی برای شما حل خواهد شد.

اجاره ابزار ساختمانی

 • دسترسی به ابزار‌های باکیفیت و جدید: در زمان اجاره ابزار ساختمانی باید حتماً سراغ تجهیزاتی بروید که از لحاظ کیفیتی جایگاه خوبی دارند. در ضمن جدید بودن تجهیزات مورد استفاده به شما کمک می ‌کند تا قطعاً روند انجام کارهای خود را با کیفیت بیشتری طی کنید.
 • کاهش چشمگیر هزینه ‌ها: از آنجایی که بسیاری از افراد ابزار ساختمانی را فقط برای مدت محدودی لازم دارند، اجاره کمپکتور، دریل یا چکش برقی قطعاً انتخاب مناسب ‌تری نسبت به خرید این تجهیزات خواهد بود. چرا که قیمت محصولات در بازار برای خرید بالا است.

معایب اجاره ابزار ساختمانی

افرادی که قصد اجاره ابزار در تهران یا سایر شهرستان ‌ها را دارند، بهتر است قبل از همه چیز نسبت به معایب انجام این کار نیز آگاهی کامل داشته باشند. در ادامه این بخش با بررسی معایب اجاره ابزار ساختمانی، به شما کمک می کنیم که تصمیم ‌گیری بهتری در این زمینه داشته باشید.

 • بسیاری از مراکز اجاره ابزار تهران یا شهرستان‌ های مختلف، ممکن است ابزار مختلفی که جنبه استفاده اختصاصی بیشتری دارند را در اختیار نداشته باشند. یا به عنوان مثال ابزار مورد نظر آنها با کاربری شما سازگاری نخواهد داشت. در چنین شرایطی بسیار انتخاب می‌کنند که به جای کرایه ابزار برقی این تجهیزات را خریداری کنند.
 • احتمال خراب شدن ابزار و خسارت دیدن تجهیزات: در زمان کرایه ابزار برقی تمامی خسارت احتمالی یا خراب شدن دستگاه بر عهده فرد اجاره کننده خواهد بود. به عنوان مثال در زمان اجاره کمپکتور یا اجاره دریل، اگر هر مشکلی برای این تجهیزات وجود بیاید به میزان خسارت وارد شده به تجهیزات از شما هزینه دریافت خواهد شد. در بسیاری از موارد دیده می‌شود که استفاده نادرست از ابزار ساختمانی اجاره شده باعث می ‌شود تا فرد مجبور به پرداخت کل مبلغ ابزارهای ساختمانی مورد نظر شود.

اجاره ابزار در تهران

اجاره دستگاه جوش

در شرایطی که برای انجام فعالیت‌ های ساختمانی و… نیاز به جوشکاری داریم، باید سراغ اجاره دستگاه اینورتر یا همان دستگاه جوش برویم. مورد مهمی که در این میان باید در نظر داشته باشید، نیاز محدود بسیاری از افراد به دستگاه جوش است. به عنوان مثال در زمان راه اندازی یک سایت صنعتی، اجرای بخش‌ های مختلف دکوراسیون یک مغازه یا در زمان ساخت اسکلت یک ساختمان؛ برای مدت محدودی به دستگاه جوش نیاز داریم. همین باعث می‌ شود تا اجاره دستگاه جوش برای ما گزینه بسیار مناسبی به حساب بیاید.

اجاره دستگاه اینورتر باید با توجه به نوع نیازتان انجام شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌ شود قبل از انجام این کار حتما با متخصصین ما در تهران تخریب تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را از آنها دریافت نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که اگر در زمان انجام کار به برشکاری نیاز پیدا کنید، بهتر است سراغ اجاره فرز بروید و به این صورت مجبور به پرداخت هزینه‌ های سنگین برای خرید این تجهیزات نباشید. البته در زمان اجاره فرز حتما باید با فردی که اطلاعات و تجربه کافی دارد مشورت کنید تا دستگاه فرز متناسب با نیاز خود را پیدا کنید.

اجاره چکش برقی

برای تخریب یا آماده کردن محل تاسیسات یا لوله‌ های برق، نیاز به کرایه چکش برقی خواهیم داشت. چکش برقی در بین استفاده کنندگان با نام پیکور نیز شناخته می شود. و از این رو ممکن است مشاهده کنید که بسیاری از عبارت “اجاره پیکور برقی” به جای “اجاره چکش برقی” استفاده می‌ کنند. در زمان اجاره پیکور یا همان چکش برقی باید دقت داشته باشید که این تجهیزات دارای انواع مختلف با قدرت‌ های متفاوت هستند که هر کدام از آنها در شرایط خاص می‌ تواند برای ما کاربرد داشته باشد. پس در زمان کرایه چکش برقی باید حتما سراغ تجهیزاتی بروید که با نیاز شما سازگاری دارند.

همچنین برند تولید کننده چکش برقی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. پیشنهاد ما به شما این است که برای اجاره پیکور سراغ شرکت‌ ها یا افرادی بروید که در این زمینه قابل اعتماد هستند. چرا که اگر دستگاه در اختیار شما باشد و دچار مشکل شود، ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه‌ های بالا باشید. پس شرکت‌ ها یا افرادی که تجهیزات خود را قبل از کرایه دادن سرویس دهی می‌ کنند، قطعا گزینه‌ های بهتری برای شما خواهند بود.

اجاره ابزار ساختمانی

بهترین روش اجاره ابزار ساختمانی

برای اجاره فرز، اجاره چکش برقی و سایر ابزارهای ساختمانی باید این موضوع را با دقت مورد بررسی قرار دهید که آیا تنوع محصولات و تجهیزات در یک مجموعه با نیاز شما سازگار است یا خیر. اگر سراغ افراد یا شرکت‌ های حرفه ای در این زمینه، که مجموعه ابزار کاملی دارند بروید، بی شک می‌ توانید انواع تجهیزات مورد نیاز خود را به صورت یکجا در اختیار داشته باشید و به این صورت روند اجاره دستگاه جوش، کرایه چکش برقی، اجاره فرز و… را به راحتی طی خواهید کرد.

قرارداد اجاره ابزار ساختمانی

در قرارداد مورد نظر برای کرایه ابزار برقی و ساختمانی، بندهای مختلف قرارداد به صورت مستقیم درباره ابزار و اشیا کرایه داده شده می باشد. این قرارداد به عنوان یک سند قانونی شناخته می ‌شود که بر اساس قوانین کشور بین دو طرف معامله تنظیم شده و دو طرف آن عبارتند از: “فرد اجاره کننده و فرد کرایه دهنده.” تعریف قانون مدنی از قرارداد اجاره به این صورت است که: «قرارداد اجاره به قراردادی گفته می ‌شود که به واسطه آن فرد اجاره کننده برای مدت زمان مشخصی و با پرداخت مبلغ خاص، به عنوان مالک ابزار و… فرد اجاره دهنده می شود.

آشنایی با نوع قرارداد اجاره ابزار ساختمانی باعث می ‌شود تا در زمان اجاره چکش برقی، اجاره دریل وسایل ابزار آلات ساختمانی؛ تصمیمات هوشمندانه بگیرید و به این صورت در زمان استفاده و تحویل ابزار مورد نظر دچار مشکل نشوید. از همین رو در بخش ‌های بعدی ما نکاتی که در خصوص قرارداد اجاره ابزار ساختمانی باید در نظر داشته باشید را با هم مورد بررسی بیشتری قرار می‌دهیم.

نکات مهم در زمینه تنظیم قرارداد کرایه ابزار برقی

 • عنوان قرارداد حتماً باید به درستی انتخاب شده باشد. مشاهده نمونه قرارداد اجاره تجهیزات ساختمانی باعث می ‌شود تا بتوانید درک بهتری از تنظیم عنوان درست برای این نوع قرارداد داشته باشید.
 • در بیشتر موارد قرارداد مربوط به کرایه ابزار برقی ساختمانی و غیر قابل فسخ است. اما بسته به نوع قرارداد طرفین می ‌توانند شرایطی برای فسخ قرارداد نیز در نظر بگیرند.
 • مدت زمان مورد نظر برای قرارداد حتما باید در آن نوشته شود. این مدت زمان باید به صورت کاملاً دقیق و با ذکر تاریخ شروع و پایان در قرارداد مشخص باشد.
 • زمانی که نمونه قرارداد اجاره ابزار ساختمانی توسط دو طرفه معامله یعنی مستاجر و اجاره دهنده امضا شد، دو شاهد بالغ و عاقل نیز باید آن را مجددا امضا کنند.
 • قرارداد مربوط به کرایه ابزار برقی باید در دو نسخه تنظیم گردد.
 • در قرارداد از من باید مواردی مانند مبلغ اجاره و نحوه پرداخت آن را ذکر کنید.
 • طبق قرارداد اجاره ابزار ساختمانی فرد اجاره کننده باید حتماً مسئولیت نگهداری و محافظت از ابزار و وسایل کرایه شده را بر عهده بگیرد. همچنین اگر هر مشکلی برای تجهیزات و ابزار آلات مورد نظر به وجود آمد، وظیفه دارد که خسارت ‌های وارد شده را به فرد اجاره دهنده بپردازد.

اجاره دریل

سخن نهایی

در صورتی که سوال بیشتری در خصوص اجاره ابزار ساختمانی و کرایه ابزار برقی دارید می ‌توانید با متخصصین ما در سایت تهران تخریب تماس بگیرید. سایت تهران تحقیق با سالها تجربه در زمینه اجاره ابزار در تهران می ‌تواند پاسخ سوال ‌های شما را در این زمینه بدهد.

از سوی دیگر افرادی که قصد اجاره دریل، اجاره کمپکتور، چکش تخریب و… را دارند می ‌توانند سراغ تهران تخریب بیایند. تنوع بالای ابزارهای ما باعث می ‌شود تا افراد با نیازهای مختلف بتوانند به راحتی روند اجاره ابزار ساختمانی را طی کنند و تجهیزات مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشند.

به این صفحه امتیاز دهید