اجاره و کرایه هیلتی

اجاره هیلتی به صورت کاملا حرفه ای با هزینه مناسب و ارسال سریع به تمامی نقاط شهر تهران. برای کرایه هیلتی از تهران تخریب که یکی از تخصصی ترین سایت های صنعتی در این زمینه است، کافیست بعد از انتخاب مدل مورد نظر خود با شماره های موجود در صفحه تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان دستگاه مورد نظر برای شما ارسال شود. در صورت داشتن هر سوال در رابطه با اجاره انواع هیلتی تخریب و دریافت قیمت اجاره هیلتی ماهانه، اجاره هیلتی روزانه و اجاره هیلتی ساعتی با شماره زیر تماس بگیرید. 

اجاره هیلتی 30kg

اجاره هیلتی 30 کیلویی

اجاره هیلتی 10kg

اجاره هیلتی 10 کیلویی

اجاره هیلتی 7kg

اجاره هیلتی 7 کیلویی

اجاره هیلتی غرب تهران

اجاره هیلتی غرب تهران

اجاره هیلتی شرق تهران

اجاره هیلتی شرق تهران

دستگاه هیلتی

اگر فعال در صنعت ساخت و ساز باشید، میدانید که هر چه دستگاه و ابزاری که مورد استفاده قرار می‌دهید کیفیت و قدرت بیشتری داشته باشد کار شما نیز با سرعت و کیفیت بیشتری انجام می‌گردد. در این صنعت ابزارآلات بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرند که برند آلمانی هیلتی از معروف‌ترین برندهای این ابزارهاست. سیستم‌های نصب تأسیسات، سیستم‌های اطفاء حریق، دستگاه‌های میخکوب بتن، دستگاه‌های اتصالات بتن و از همه مهم‌تر پیکورها و چکش‌های تخریب تا حدود بسیاری باعث معروفیت این برند گردیده است.

راهنمای اجاره هیلتی و نکات مهم درباره آن

برای صاحبین پروژه به خصوص اشخاصی که پروژه تخریب یا بازسازی دارند، کیفیت و قیمت ابزار بسیار مهم است. در این پروژه ها یکی از مهم ترین و اساسی ترین ابزار هیلتی است که به دلیل قیمت بالای آن اکثر افراد تصمیم به اجاره هیلتی می گیرند اما برای کرایه هیلتی باید اطلاعات کافی داشته باشید، پس مطالعه یک راهنمای اجاره هیلتی قبل از امضای قرارداد بسیار کمک کننده است. در ابتدا برای اجاره هیلتی باید از کار خود شناخت کامل داشته باشید سپس انواع مختلف هیلتی تخریب را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

۱-هیلتی ۷ کیلویی : زمانی که وزن یک دستگاه سبک تر باشد مسلما قدرت موتور آن دستگاه کمتر می باشد و برای کارهای سبک تر مناسب است. کارهایی همچون تخریب کاشی و سرامیک،انواع دیوارهای بلوکی و آجری و امثال این کارها  پس پیشنهاد ما به این افراد کرایه هیلتی با وزن کمتر است که قیمت کمتری هم دارد .

۲-هیلتی ۱۰ کیلویی: اشخاصی که کار آن ها نسبتا سنگین تر می باشد ،مثل تخریب سنگ نماها ، شیار زنی عمیق سطوحی که بتنی هستند ، کندن چاه های خاکی و امثال این کارها باید اقدام به اجاره هیلتی سنگین وزن تر بکنند.

۳- هیلتی ۳۰ کیلویی: ما اجاره هیلتی سنگین وزن را به علت قدرت بالایی  که دارد به افرادی که کارهایی همچون  تخریب آسفالت ، تخریب سقف های متال و بتنی و…  انجام می دهند پیشنهاد می کنیم.

 

کاربرد های هیلتی

هیلتی تخریب دستگاهی با موتور است که با برق کار کرده و ضربه‌های سنگینی و قدرتمندی برای تخریب سازه و بتن تولید می‌کند. این ضربه‌ها در هیلتی به‌وسیله مته‌ای سر تخت یا نوک تیز انجام می ‌شود. از این رو در موارد بسیاری می‌توان از آن‌ها استفاده کرد:

 •     تخریب‌های سبک و سنگین
 •     اصلاح یا تخریب سازه
 •     شیار زنی بر سطوح بتنی
 •     نصب درب و پنجره
 •     ساخت معبر با هدف عبور لوله‌های آب، گاز و...

هیلتی ها انواع بسیار زیاد و متنوعی دارند که در کلاس‌های وزنی متفاوت با توجه به نیاز کاربر و در موارد زمینی، دیوار و ترازهای ارتفاعی متفاوت برای عملیات اجرایی گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزارها انرژی مورد نیاز خود را از برق تأمین می‌کنند و باید از برق تک فاز یا برق شهری برای آنان استفاده کرد. همچنین در هنگام استفاده از این دستگاه نباید از کابل مشترکی با دستگاه‌های دیگر استفاده کرد. چرا که ممکن است در مدت زمان کوتاهی آسیبی جدی به دستگاه وارد شود. برای کسب اطلاعات کافی در مورد اجاره هیلتی در تهران با ما همراه باشید.

چکش‌های برقی بسیار قدرتمند این برند به حدی معروف است که این ابزار را به‌طورکلی با نام هیلتی می‌شناسند. در ادامه به معرفی و نحوه اجاره هیلتی در تهران و شهرستان‌ها خواهیم پرداخت:

 

انواع هیلتی ها برای تخریب های سبک، نیمه سنگین و سنگین

هیلتی ها بر اساس وزن در 4 نوع وجود داشته و قابل اجاره از تهران تخریب هستند:

انواع هیلتی

شماره 1:

این مدل، سبک‌ترین هیلتی تخریب است و قدرت ضربه کمتری به نسبت سایر دستگاه‌ها دارد. به همین دلیل کرایه هیلتی سبک معمولاً برای تخریب های کوچک و سبک استفاده می‌شود. همچنین مهم است که اپراتور هنگام استفاده از دستگاه وزن خود را روی آن نیندازد، چرا که هیلتی داغ شده و ضربه زن آن تا زمانی که خنک شود کار نمی‌کند. بهتر است گریس دستگاه به صورت دوره‌ای بررسی شده و از گریس بر پایه روغن استفاده شود. اجاره هیلتی سبک برای موارد زیر استفاده می‌شود.

موارد کاربرد:

 •     تخریب محل کلید و پریز روی دیوار
 •     تخریب محل لوله روی دیوار
 •     تخریب ابزار گچی روی سقف، گچ و خاک
 •     تخریب موارد غیر بتنی

شماره 2 :

این نوع هیلتی به دو صورت دیواری و زمینی استفاده می‌شود، این نوع از هیلتی نیز فقط گریسی بوده و بهتراست هر دو هفته یک بار گریس آن چک و به آن اضافه شود. همچنین بهتر است ذغال آن را بررسی کرده و همیشه از قلم سالم با نوک تخت آن اطمینان داشته باشید.

موارد کاربرد:

 •     تخریب تیغه داخلی ساختمان‌ها
 •     تخریب کاشی و همچنین دوغاب سرویس‌های بهداشتی
 •     تخریب کف حمام و سرویس بهداشتی
 •     تخریب و بازسازی داخل ساختمان

شماره 3:

این نوع هیلتی تخریب نیز در موارد بسیاری استفاده می‌شود. این دستگاه در دو نوع روغنی و گریسی موجود می‌باشد که معمولاً نوع روغنی آن پیشنهاد می‌شود. چرا که نگه‌داری از آن آسان‌تر بوده و عمر دستگاه روغنی نیز بیشتر از نوع گریسی است.

کرایه متوسط برای دیوار برشی نیز انجام می‌گردد. البته باید در این شرایط محل استقرار اپراتور را به‌خوبی مهار کرد.

موارد کاربرد:

 •     تخریب سنگ کف و داخل حیاط
 •     تخریب موزاییک
 •     تخریب آسفالت
 •     تخریب دیواره چاله آسانسور
 •     تخریب انواع بتن غیر مسلح با حداکثر ضخامت 15 سانتی‌متر

شماره 4:

این مدل سنگین‌ترین هیلتی موجود است و از آن برای تخریب های سنگین استفاده می‌شود. همچنین از آنجا که این دستگاه فقط در نوع گریسی وجود دارد و نوع روغنی آن موجود نیست، به همین دلیل باید در هنگام استفاده از آن چند بار گریس آن را چک کرده و در صورت نیاز به آن گریس نرم یا شامپویی اضافه شود. اجاره پیکور معمولاً در موارد زیر استفاده می‌ گردد.

موارد کاربرد:

 •     تخریب بتن‌های فونداسیون مسلح و غیرمسلح با ارتفاعات متفاوت
 •     تخریب کف چاله سرویس محل آسانسور
 •     تخریب آسفالت با ضخامت بیش از 20 سانتی‌متر
 •     تخریب های سنگین بتن‌های مختلف با عیار 400 به بالا

اگر در غرب تهران نیاز به اجاره انواع هیلتی از سبک تا فوق سنگین دارید کافیست اجاره هیلتی در غرب تهران را کلیک کنید.

 

نکات ایمنی برای استفاده از هیلتی تخریب

نکات ایمنی هیلتی

رعایت نکات ایمنی در زمان بکارگیری هیلتی (که با نام‌های هیلتی و پیکور که برندهای تولید کننده این محصولات هستند نیز در بین استفاده کنندگان از این تجهیزات شناخته می شود) باعث می‌ شود که خطرات احتمالی در زمان کار تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کنند. همچنین باید در نظر داشته باشید که رعایت این نکات باعث می‌ شود تا سلامت دستگاه در زمان استفاده از آن حفظ شود. در ادامه این موارد را با هم مورد بررسی قرار می‌ دهیم.
• در محیطی که قصد انجام عملیات تخریب را دارید، کسی به جز استفاده کننده از دستگاه نباشد.
• تجهیزات ایمنی مانند محافظ گوش، ماسک، کفش مخصوص، لباس مناسب، عینک، کلاه سخت، دستکش و… باعث می‌ شود که آسیب کمتری به شما برسد.
• در زمان اجاره هیلتی در تهران باید در نظر داشته باشید وزن شخص استفاده با وزن و قدرت دستگاه متناسب باشد.
• در زمان کار فشار سنگین و یکنواخت روی هیلتی وارد کنید تا به این صورت روند تخریب بتن راحت تر طی شود.
• در زمان کرایه هیلتی بهتر است سراغ افراد یا شرکت هایی بروید که برند‌های با کیفیت این محصولات را در اختیار مشتریان خود می‌گذارند.

برای اجاره هیلتی در شرق تهران از سایت تهران تخریب کلیک کنید.

 

انواع دستگاه تخریب هیلتی براساس منبع انرژی

این ابزار مهم کارش تخریب سازه های سخت ساختمانی همچون دیوار و بتن و سنگ و … می باشد و بهترین جایگزین برای تخریب های کوچک و بزرگ است. هرچند که با توجه به قیمت بالای این دستگاه کمتر کسی برای کار های کوچک اقدام به خرید میکند . امروزه اکثر افراد اجاره هیلتی را ترجیح می دهند با این موجود باید نوع مختلف آن را شناخت.
برای هر امری باید هیلتی مناسب آن کار را بر اساس اندازه و سایز آن اجاره نمود. شرکت هیلتی اولین شرکتی بود که باکیفیت ترین نوع این محصول را در ایران عرضه نمود و به همین دلیل استاندارد های لازم را دارا می باشد. این هیلتی طبق منبع تغذیه به چهار دسته تقسیم می شود.

هیلتی بادی
هیلتی شارژی
هیلتی برقی
هیلتی بنزینی

هیلتی بادی
هیلتی پنوماتیک نام دیگر آن است که با کمپرسور باد کار می کند کمپرسور هوای محیط را فشرده کرده و به سر هیلتی منتقل می کند.این کار باعث حرکت پیستون ها می شود با به حرکت در آمدن پیستون و ضربه به قلم، دستگاه هیلتی شروع به ضربه زدن به سطح مورد نظر می کند.این دستگاه بیشتر برای راه سازی و استفاده در معادن یا مکان هایی که رطوبت زیادی دارد استفاده می گردد.

هیلتی شارژی 
این هیلتی کاربردی همانطور که از نام آن پیداست شارژی و دارای باتری است و مدت زمانی که میتوانید از آن بهره ببرید محدود می باشد. هزینه این هیلتی به نسبت سایر هیلتی ها بیشتر می باشد که خرید آن را با مشکل روبرو می کند. همچنین وزن این هیلتی نیز کم است تا در حمل و نقل افراد را خسته نکند. برای اجاره هیلتی شارژی می توانید با ما در تماس باشید.

هیلتی برقی ( هیلتی )
بهترین نوع هیلتی که می توانی اجاره نمایید هیلتی برقی است. برای پی بردن به قدرت هیلتی تعداد ضربات در هر دقیقه و انرژی هر ضربه در دستگاه را ملاک قرار دهید. در هنگام خرید و یا اجاره انواع هیلتی به سیستم قلم گیر آن نیز دقت داشته باشید. قلم گیرهای هیلتی ها معمولا به شش گونه تقسیم می شوند که 11 کیلویی آن برای تخریب به صورت 5 شیار تولید می شود.

هیلتی بنزینی
این هیلتی برای تخریب و سوراخ کردن سازه های بتنی و آجری به کار برده می شد. در مقایسه با دیگر ابزار ها سبک تر و مناسب تر برای تخریب سازه های سخت می باشد. طراحی مناسبی دارد و میتوان در زوایای مختلف از آن استفاده نمود این دستگاه در سوراخ هایی با قطر کمتر از 40 میلیمتر بیشترین انرژی و بیشترین ضربه را نسبت با دیگر هیلتی ها وارد میکند.

همانطور که بیان شد اجاره هیلتی نسبت به خرید آن به صرفه تر است چرا که برای هر کار پیکور مناسب و مخصوصی وجود دارد که خرید آن هزینه براست از همین رو کرایه هیلتی توصیه می شود.

مزایایی که دستگاه هیلتی برای تخریب بتن نسبت به سایر دستگاه های تخریب دارد:
1. هیلتی ارزان و در دسترس می باشد
2. هیلتی در انواع مختلف در مقایسه با بیل مکانیکی آرام و بدون لرزش می باشد
3. قابلیت تخریب بتن هایی که بسیار مقاوم هستند را دارد
4. جهت و مسیر حرکت هیلتی قابل کنترل می باشد
5. کنترل مسیر و محل مدنظر در بتن جهت تخریب

منبع: hilti

برای اطلاع از قیمت اجاره هیلتی به صورت ماهانه، روزانه و ساعتی با کارشناسان تهران تخریب تماس بگیرید.

سوالات متداول اجاره دستگاه هیلتی در تهران

اگر هیلتی اجاره کنیم چقدر طول می کشد به دستمان برسد؟

بعد از تماس شما با ما در حدود نیم ساعت بعد به دست شما خواهد رسید.

آیا تضمین می دهید که هیلتی سالم برایمان ارسال کنید؟

بله؛ ما به تمام ابزار هایی که اجاره می دهیم تضمین سالم بودن را به شما می دهیم

اگر دستگاه هیلتی خراب شد آن را عوض می کنید؟

نیازی به نگرانی خرابی دستگاه هیلتی نداشته باشید، چون در سریعترین حالت ممکن آن را برای شما عوض خواهیم کرد.

5/5 - (26 امتیاز)

11 نظر

 • نیازی

  روزانه هم اجاره هیلتی دارید؟

 • قلی نژاد

  سلام برای یک ماه هزینه اجاره هیلتی چقدر میشه؟

 • محمود

  وقت بخیر من نیاز به هیلتی دارم و برای کندن چاله آسانسور هیلتی ۳۰کیلویی یا همون سنگین رو میخوام، اجاره هیلتی به صورت روزانه یا ساعتی دارید؟ قیمت اجاره هیلتی ساعتی چند میوفته؟

 • رضا ثقفی

  چه جالب من نمیدونستم چند مدل از این ابزار هست شک داشتم که برطرف شد الان با اطمینان بیشتری اجاره هیلتی رو انجام میدم

 • ماهان

  برای چند ساعت هم میشه از شما دستگاه گرفت؟
  هزینه اش با اجاره یک روز یکی یا چون من ی کار کوچیک دارم که فکر نکنم بیشتر از چند ساعت طول بکشه کمتر میشه؟

 • سعید میرزایی

  من برای کارم از خدمات شرکتتون استفاده کردم کارتون خیلی خوبه و راضی بودم امیدوارم به همین شیوه ادامه بدید و بتونید مشتری و راضی نگه دارید

 • احمد گودرزی

  سلام و وقت بخیر
  مطالب بسیار مفید و کاربردی رو در اختیارمان قراردادید
  بسیار جامع و کامل بود
  سپاس فراوان

 • امیر امامی

  سلام خسته نباشید من نیاز به پیکور دارم و تهران نیستم وتو اراک هستم چجوری ارسال میکنی شرایط تحویل و ارسال دوبارش به شما چجوریه؟

 • علی عادل

  سلام
  مطلب جامع و خوبی بود. میخواستم بدونم آیا هیلتی بتن با ضخامت کم رو دقیق تخریب میکنه

 • عباس نوروزی

  با عرض سلام
  من میخوام هیلتی اجاره کنم اما تو متن هیچی درباره مدارک مورد نیاز اجاره نگفتید.
  میخوام هیلتی اجاره کنم ممنون میشم اگر بگید چه مدارکی نیاز هست.

  • کامبیز

   شرکت ما ی پروژه برداشته نیاز به تعدادی ابزار داریم، مهم ترین ابزارمون هم اجاره هیلتی هست. نیاز به مشاوره داریم در این زمینه
   مشاوره انجام میدید؟

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *