کرایه دریل شارژی، برقی، چکشی

اجاره دریل و سایر ابزارهای صنعتی و ساختمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است. شما باید جهت اجاره ابزار و  اجاره دریل به شرکت معتبری سر بزنید و دریلی با کیفیت و مناسب نیاز خود را اجاره کنید. با کرایه دریل می توان انواع سوراخکاری ها در مقاطع مختلف با قطرهای گوناگون را انجام داد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با نحوه صحیح کرایه دریل و ویژگی های آن بیشتر صحبت کنیم.

کرایه دریل شارژی

کاربرد انواع دریل کرایه ای

فرقی نمی کند قصد اجاره دریل دستی را دارید یا دریل برقی یا هر نوع دیگری را به هرحال باید به هنگام کرایه دریل با روش های اصولی کار با آن آشنا باشید. انواع مختلفی از دریل وجود دارد که شما می توانید نسبت به نیاز خود هر یک از آن ها را که تمایل دارید، اجاره کنید. انواع دریل اجاره ای و کاربردهای آنان به شرح زیر است:

اجاره دریل شارژی

اگر قصد سوراخکاری در پروژه ای را دارید که حمل ابزارآلات به آن محل کمی دشوار است، بهره گیری از دریل شارژی بسیار کارساز خواهد بود. این دریل بدون نیاز به نیروهای مختلفی همچون برق و در ابعاد بسیار کوچک شروع به کار می کند.

کرایه دریل برقی

برق 220 ولت شهری نیروی مورد نیاز این دریل ها را تأمین می کند. با تبدیل نیروی برق به نیروی چرخشی این دستگاه شروع به فعالیت و سوراخکاری می کند. این نوع دریل از پرکاربردترین انواع دریل در صنایع به شمار می رود.

اجاره دریل چکشی

زمانی که با یک دیوار یا مقطع سختی روبه رو هستید و قصد سوراخکاری آن را دارید، بهره گیری از دریل چکشی با ضرباتی که به دیوار وارد می کند، می تواند بسیار چاره ساز باشد.

کرایه دریل گیربکسی

دریل گیربکسی نیز مانند دریل چکشی با تفاوت قدرت ضربات بالاتر مورد استفاده افراد قرار می گیرد.

اجاره دریل دستی

همان طوری که از نام این دستگاه مشخص می شود نیروی تأمین‌کننده این دستگاه دست اوپراتوراست. برای انجام کارهای سبکی که به نیروی کمتری نیاز دارد، م توانید روی این نوع دریل حساب باز کنید.

کاربرد انواع دریل کرایه ای

شرایط اجاره دریل 

برای اجاره دریل معمولاً از سوی افراد شرایطی ذکر می شود و در صورتی که مشتریان قصد کرایه دریل را داشته باشند باید طبق آن شرایط گام بردارند. معمولاً شروط سازمان ها و شرکت های اجاره دهنده به شرح ذیل است:

  • برای کرایه دریل لازم است متقاضی به صورت حضوری به شرکت موردنظر سر بزند. در صورتی که شرایط حضور در شرکت را ندارید، می توانید مبلغ اجاره دریل را به حساب مربوطه واریز کنید و پس از آن دریل برایتان ارسال می شود.
  • هزینه کرایه دریل در همان ابتدا به صورت کامل باید تسویه شود.
  • به هنگام اجاره دریل حتماً یک کارت شناسایی از کارفرما جهت ضمانت بیشتر باید ارائه شود.
  • به هنگام کرایه دریل باید رسید موردنظر توسط صاحب کارت شناسایی امضا شود.
  • دستگاه باید پس از اتمام کار و زمان تحویل به طور کامل تست و بررسی شود و در صورت خرابی هزینه آن از کارفرما دریافت خواهد شد.

شرایط اجاره دریل 

شرایط اجاره دریل در تهران

جهت کرایه دریل در تهران می توانید با شماره های مربوط به شرکت های مختلف که بر روی وب سایت ها قرار داده شده است، تماس بگیرید. اوپراتورهای آن شرکت در اسرع وقت به نیاز شما رسیدگی خواهند کرد. در صورت تمایل می توانید به شرکت مدنظر بروید و به صورت حضوری نسبت به کرایه دریل اقدام کنید. تمام شرایط شرکت همان زمان برای شما شرح داده می شود و در صورت تمایل قراردادی بین شما و اوپراتورآن شرکت امضا می شود. لازم است بدانید پس از اجاره دریل و تحویل آن تمام مسئولیت دستگاه به عهده کارفرمای پروژه می باشد.

شرایط اجاره دریل در تهران

نتیجه گیری
اجاره دریل نیز مانند اجاره هر ابزار صنعتی دیگری شرایط مناسب خود را می طلبد. خوب است بدانید از نظر هزینه اجاره دریل برای مدت زمان طولانی بسیار مقرون به صرفه تر است؛ زیرا اکثر شرکت ها اجاره های کوتاه مدت خود را با قیمت بیشتری ارائه می دهند. به عنوان مثال کرایه دریل به صورت روزانه حدود 50 هزار تومان است، این در حالیست که کرایه دریل به صورت هفتگی حدود 200 هزار تومان می باشد. با یک حساب و کتاب ساده متوجه خواهید شد که اجاره دریل به صورت هفتگی بسیار به صرفه تر از کرایه دریل به صورت روزانه است.

5/5 - (1 امتیاز)