کمپرسور تخریب بتن

هیلتی 10 کیلویی از دسته ابزار هایی است که به نسبت برای کارهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. برای اجاره هیلتی 10 کیلویی می توانید با تهران تخریب تماس بگیرید.

هیلتی ده کیلویی چیست؟

هیلتی چکش تخریبی است که ابزاری قدرتمند برای تخریب سطوح بتنی است. چکش تخریب با ضربه روی سطوح تخریب این سطوح را فراهم می آورد. تجربه اپراتور در تخریب سطوح و تجربه استفاده از ابزار هیلتی برای اپراتور به منظور پیشگیری از آسیب به اپراتور لازم و ضروری است. زاویه ای که اپراتور هیلتی را نسبت به سطح مورد تخریب نگاه می دارد و یا میزان قدرتی که اپراتور به هیلتی وارد می کند تا از روی سطح مورد تخریب سر نخورد، همگی از تجربیات اپراتور در کار با این دستگاه بر می گردد.

روش کار هیلتی ده کیلویی

اپراتور لازم است برای استفاده از هیلتی 10 کیلویی آموزش های لازم را دیده باشد. اپراتور لازم است از ابزار ایمنی مانند دستکش، کلاه، کفش، عینک و ماسک ایمنی استفاده کند. اپراتور لازم است تا تجربه داشته باشد به دستگاه هیلتی فشار لازم را وارد آورد تا از سر خوردن قلم هیلتی 10 کیلویی بر روی سطح جلوگیری کند. دستکش ایمنی از ابزاری است که از سرخوردن هیلتی در دست اپراتور ممانعت به عمل می آورد.
هیلتی 10 کیلویی
به منظور خرید یا اجاره هیلتی 10 کیلویی می بایست به فاکتورهایی توجه کرد. اغلب هیلتی 10 کیلویی دارای قدرت 1500 وات است و به اندازه 6 ژول در هر ضربه بر سطح فشار وارد می کند. قلم یا مته مورد استفاده در هیلتی 10 کیلویی 5 شیار بوده و در هر دقیقه بین 1000 تا 1900 ضربه در دقیقه به واحد سطح اعمال می کند. ضخامت قلم مورد استفاده در هیلتی 10 کیلویی برابر با 55 میلیمتر است. برخی از برندها چون هیلتی دارای سیستم روان ساز قطعات مکانیکی با گریس نیز هستند تا از اصطکاک و حرارت بیش از اندازه حین کار جلوگیری کنند.
از هیلتی 10 کیلویی می توان برای تخریب دیوارهای سبک استفاده کرد. تخریب سنگ نماها، بتن غیر مسلح که مقاومت کمتری دارد و تخریب دیوارهای بلوکی و سفالی همگی از کاربردهای هیلتی 10 کیلویی هستند.

اجاره هیلتی 10 کیلویی

اجاره هیلتی 10 کیلویی برای کارفرمایانی که پروژه های اجرایی کمی دارند نسبت به خرید آن مقرون به صرفه تر و بهتر است. کارفرمایان با اجاره هیلتی 10 کیلویی علاوه بر اینکه دیگر هزینه های اضافی بابت تعمیر و نگهداری این ابزار پرداخت نمی کنند، هزینه بالایی نیز برای خرید این دستگاه پرداخت نکرده و می توانند بودجه پروژه را برای اجاره تجهیزات دیگر با تکنولوژی بالاتر مورد استفاده قرار دهند. البته خرید هیلتی 10 کیلویی برای کارفرمایانی که تعداد پروژه های در دست اقدام بیشتری دارند از اجاره هیلتی 10 کیلویی مقرون به صرفه تر است.