اجاره کمپرسور تخریب بتن
/ توسط تهران تخریب / بتنتخریب / 0 نظر

اجاره کمپرسور تخریب بتن ( اجاره کمپرسور برقی و بادی )

کمپرسور تخریب بتن یکی از وسایل ضروری برای تخریب های سخت و با ضخامت زیادی است که به راحتی با هیچ وسیله دیگری انجام نمی‌شود. کمپرسور تخریب بتن باعث تسریع کار شما شده و از استخدام نیروی کار اضافی جهت عمل تخریب جلوگیری می‌کند. با کمپرسور فقط قسمت مورد نظر شما را تخریب کرده و به سایر نواحی صدمه‌ای نخواهد زد. تهران تخریب بزرگترین مجموعه اجاره ابزار بخصوص اجاره ابزارهای تخریب و کرایه هیلتی در تهران است.

چرا باید از کمپرسور تخریب بتن استفاده کرد؟

تخریب یک کار سخت و پر زحمتی است که از توان هر شخصی به عنوان کارگر خارج است؛ شما با اجاره کمپرسور تخریب بتن می‌توانید بدون سختی کار تخریب خود را انجام دهید. اغلب کمپرسورهای تخریب بتن بادی هستند و بسیار پر قدرت و بدون ایجاد آلودگی صوتی انجام کار می‌کنند.
اگر مایل به خریدن کمپرسور نیستید می‌توانید انواع کمپرسور تخریب بتن را از محل‌های اجاره ابزار ساختمان تهیه کنید، یکی از این مجموعه‌ی بزرگ تهران تخریب است که خدمات ارزنده‌ای در این زمینه به مشتریان خود می‌دهد.

روش های تخریب بتن

بتن یکی از مصالح ساختمانی قوی و با ترکیبات سخت است که تخریبش به سادگی و با استفاده از روش‌های قدیمی با دشواری انجام می شود. تخریب بتن یکی از رایج‌ترین تخریب‌ها است که در صورت بازسازی‌ها، تخریب بنا و حفر گودال‌ها انجام می‌شود. بتن دارای ساختار سخت و سفتی است که بهتر است تخریبش با کمپرسورهای خاص خود انجام شود.

علاوه بر هدر رفتن توان نیروی کار دست، برای ایجاد تخریب‌های گوناگون، هیچ شخصی با ابزارهای دستی، قدرت لازم برای به موقع تخریب بتن‌ها را ندارد که در این صورت کاربرد از کمپرسور تخریب بتن به وفور انجام می‌گیرد که از ابزارهای پراستفاده‌ این روزها جهت تخریب بنا می‌باشد.

کمپرسور تخریب بتن

کمپرسور تخریب بتن یک وسیله پر از اهمیت است که برای تخریب بتن‌هایی که از قطر بسیاری برخوردار هستند، استفاده می‌گردد. برای ساخت کمپرسورها سعی شده است که نهایت دقت به کار برده شود تا در انواعی از کارهای مربوط به ساخت و سازها و حفر کردن‌ها مورد استفاده قرار گیرند.

کمپرسورهای تخریب بتن در وزن‌ها و با ابعاد مختلفی هستند که به صورت بادی (پنوماتیکی) یعنی با نیروی فشار هوا کار می‌کنند، یا با جریان الکترونیکی و با اتصال برق، قادر به انجام کار هستند و موادی مانند باروت، نیترات، زغال سنگ یا دینامیت امفو در آن‌ها ایجاد حرکت می‌کند.

فرد برای اینکه بخواهد تخریب بتن با کمپرسور را انجام دهد باید به آن با ضربه فشار وارد کند و این ضربه‌ها باید به صورت متناوب باشد نه یکنواخت؛ این ضربه‌های وارد شده به کمپرسور باعث هواگیری آن و ایجاد فشار لازم برای تخریب در آنها می‌شود. کمپرسورها برای انواع تخریب بسیار مناسب هستند و باعث می‌شود کار شما با عملکرد خوبی انجام شود؛ هرچند استفاده از کمپرسورها دارای مشکلاتی است که یکی از چشم‌گیرترین آن‌ها وزن زیادی است که دارند یا سرو صدایی است که ایجاد می‌کنند.

معرفی انواع کمپرسور تخریب بتن

معرفی انواع کمپرسور تخریب بتن

کمپرسور تخریب بتن به دو نوع بادی و برقی تقسیم بندی می‌شوند و کاربردهای بسیاری در صنعت ساخت و ساز دارند. درایت بالایی که برای ساخت انواع کمپرسورها به کار رفته است باعث شده که آنها بسیار کاربردی با توان مکشی، قدرت خود را کسب کرده و کار کنند.

انواع کمپرسورها دارای توان بالا هستند و هر چکش برای ضخامت خاصی از بتن استفاده می‌شود. دسته‌بندی کمپرسورها بسیار متنوع است از کمپرسور تخریب بتن با قدرت بالا و کمپرسورهای آبی که موارد استفاده گوناگونی دارند.

کمپرسور تخریب پنوماتیک

کمپرسور تخریب پنوماتیک

این کمپرسور با قدرت بالای تخریبی که برخوردار است، نیروی متراکم در هوا را تبدیل به قدرت کرده و به این شکل قادر به انجام به کار است. کمپرسورهای بادی از توان بالایی برخوردار هستند و از موتورهای بادی که چکش بزرگ آن‌ها را به حرکت در می‌آورد بهره می‌گیرند. لازم به ذکر است که کمپرسور بادی یک کمپرسور پر استفاده در تخریب بتن‌های پر ضخامت است.

کمپرسور تخریب برقی

این کمپرسور قدرت تخریب عمل خود را از نیروی اتصال به برقی که دریافت می‌کند قادر به انجام کار است. استفاده از کمپرسورهای تخریب برقی جهت انجام کارهای تخریب بسیار کم است؛ زیرا از آن توان لازمی که باید برخوردار نبوده و کار تخریب بتن ظرفیت بسیاری را از این نوع کمپرسور می‌طلبد.

کمپرسور هیدرولیکی

این کمپرسور قدرت تخریب عمل خود را از نیروی اتصال به برقی که دریافت می‌کند قادر به انجام کار است. استفاده از کمپرسورهای تخریب برقی جهت انجام کارهای تخریب بسیار کم است؛ زیرا از آن توان لازمی که باید برخوردار نبوده و کار تخریب بتن ظرفیت بسیاری را از این نوع کمپرسور می‌طلبد.

از کمپرسور تخریب بتن به دلیل کار سنگین تخریب بتن، معمولا در وزن‌های 10 کیلو به بالا استفاده می‌شود و نهایتا کمپرسور تخریب 30 کیلویی که از قدرت بالایی برای تخریب بتن برخوردار است، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اجاره کمپرسور تخریب بتن

اجاره کمپرسور تخریب بتن

کمپرسور تخریب بتن با توجه به اینکه از ابزارهای مورد نیاز در تخریب‌ها و حفر گودال‌ها هستند اما معمولا هر کسی نخواسته یا نتوانسته که این ابزار کار را تهیه کند؛ زیرا خرید کمپرسور در صورتی ضرورت پیدا می‌کند که به صورت مداوم مورد استفاده قرار گیرد؛ در غیر این صورت اجاره کمپرسور یا اجاره کمپرسور تخریب بتن بهترین راه است.

شما با مراجعه به مکان‌های معتبری که در کار اجاره کمپرسور تخریب بتن هستند، می‌توانید به راحتی با شرایطی که آن‌ها تعیین می‌کنند این کمپرسورهای گران قیمت را به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه اجاره بگیرید و زمانی که کار شما به اتمام رسید اقدام به بازگرداندنش کنید.

حتما سعی کنید از مکان‌هایی که دارای مجوز قانونی هستند و از تجربه و سابقه خوبی برخوردار هستند، کمپرسور تخریب بتن را اجاره کنید. همچنین قبل از اجاره کمپرسور باید از سلامت آن مطمئن شوید.

مجموعه تهران تخریب یکی از مجهزترین و گسترده‌ترین مجموعه‌های کشور برای اجاره ابزارهای ساختمانی هستند که تمام تلاششان این است که با اجاره ابزار‌های ضروری و با ارزش مانند اجاره دریل، اجاره چکش برقی، اجاره پیکور و اجاره هیلتی کار شما به سهولت انجام شود و مجبور به مخارج اضافی نباشید.

کمپرسور تخریب بتن در بازسازی‌ها، ساختمان‌سازی‌ها و حفاری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. تخریب بتن با کمپرسور باعث پیشبرد هرچه بهتر و سریع‌تر کار شما می‌شود و دیگر مجبور به کار گرفتن نیروی دست با یک‌سری ابزار قدیمی برای این کار سخت و غیرممکن نیستید که توان زیادی را از شما و دیگران سلب کند.

5/5 - (4 امتیاز)

سوالات متداول

برای اجاره کمپرسور تخریب بتن در تهران تخریب با کارشناسان ما تماس بگیرید.
کمپرسور تخریب پنوماتیک، کمپرسور تخریب برقی، کمپرسور هیدرولیکی

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *