اجاره چکش تخریب
/ توسط تهران تخریب / بتنتخریب / 0 نظر

اجاره چکش تخریب بتن

چکش تخریب بتن ابزاری است که می‌تواند شکستن بتن را به راحتی و در زمان کوتاهی برای شما انجام دهد. چکش تخریب بتن ابزاری پر کاربرد در ساختمان‌سازی می‌باشد. در بسیاری از عملیات‌های ساختمان‌سازی و عمرانی یکی از ابزار های تخریب بتن پرکاربرد چکش تخریب بتن است.
شما می‌توانید اقدام به خرید این ابزار پر کاربرد کنید، اما راه بهتری هم در مقابل شما وجود دارد. اگر می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید؛ اجاره چکش تخریب بتن یک گزینه هوشمندانه محسوب خواهد شد. با اجاره چکش تخریب بتن شما قادر خواهید بود که با صرف هزینه بسیار کم‌تر و به راحت‌ترین شکل ممکن نیاز خود را به این ابزار پر کاربرد برطرف کنید.
این نکته را در نظر داشته باشید که معمولا چکش‌های تخریب بتن دارای قیمت‌های نسبتا زیادی هستند و اجاره این ابزار نسبت به خرید آن به صرفه‌تر می‌باشد. علاوه بر این با اجاره این ابزار شما می‌توانید مدل مناسب با کارتان را انتخاب کنید.

در صورت نیاز به هیلتی می‌توانید به صفحه اجاره هیلتی سر بزنید ومدل منتناسب کار خود را سفارش دهید.

اجاره چکش تخریب در تهران

 

اجاره چکش تخریب در تهران

امکان چکش تخریب بتن در تهران برای شما فراهم شده است و شما به سادگی می‌توانید این ابزار پر کاربرد را در شهر تهران به واسطه تهران تخریب، اجاره کنید. اگر مشغول کار ساختمان‌سازی هستید و نیاز به تخریب بتن دارید به راحتی می‌توانید در صورت برقراری ارتباط با مجموعه ما با اجاره چکش تخریب بتن در تهران نیاز خود را به این ابزار برطرف کنید.
بعد از کرایه چکش تخریب بتن  به این ابزار، کافی است با عمود کردن این ابزار به محل مورد نظر، کار خود را به راحتی انجام داده و در این حالت چکش تخریب بتن نیروی زیادی را به نقطه مورد نظرتان وارد کرده و عمل تخریب با سرعت بسیار زیادی انجام خواهد گرفت.

 

اجاره چکش تخریب بتن

اجاره چکش تخریب بتن این امکان را به شما می‌دهد که با توجه به نوع کاری که می‌خواهید انجام دهید، چکش مناسب با کارتان را انتخاب کرده و آن را اجاره کنید. چکش‌های تخریب بتن با قدرت‌های مختلفی ساخته شده و بر همین اساس دسته‌بندی می‌شوند.
برای انجام عملیات تخریب سنگین، شما به چکش‌هایی با قدرت زیاد نیاز خواهید داشت که به چکش‌های صنعتی معروف هستند. در برخی از مدل‌های چکش تخریب بتن ، قابلیت تنظیم قدرت وجود دارد و شما می‌توانید بر اساس نیازی که دارید قدرت دستگاه را در حالت مناسبی قرار دهید.
در زمان اجاره چکش تخریب بتن لازم است که با توجه به نیازتان چکش مناسبی را اجاره کنید. شما می‌توانید با کرایه چکش تخریب بتن از مجموعه‌ تهران تخریب، گزینه‌های متنوعی را برای اجاره کردن در اختیار داشته باشید که این حالت دست شما را برای انتخاب مدل‌های مختلف باز خواهد گذاشت.

 

خدمات اجاره انواع چکش تخریب بتن

با وجود ارائه خدمات اجاره انواع چکش تخریب بتن، شما می‌توانید با توجه به نیازی که دارید برای مدتی که خودتان تعیین می‌کنید؛ چکش مناسب با کارتان را اجاره کرده و کار تخریب را با سرعت و کیفیت مناسبی انجام دهید.
خدمات اجاره انواع چکش تخریب بتن، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که در فرآیند‌هایی مانند راهسازی، تغییرات دکوراسیون، لوله کشی، ساختمان‌سازی و… ابزار مناسب را در اختیار داشته باشید و تا مقدار زیادی در پرداخت هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.
استفاده از چکش تخریب بتن باعث خواهد شد که عملیات تخریب با دقت بالایی انجام شود. فرض کنید نیازمند ایجاد یک سوراخ کوچک در سطحی بتنی هستید، اگر بخواهید این کار را با ابزار سنتی انجام دهید؛ ممکن است بیش از اندازه نیازتان سطح را تخریب کرده و دچار مشکل شوید، اما با کرایه چکش تخریب بتن به این مشکل دچار نخواهید شد. تخریب سطوح بتنی به روش سنتی با استفاده از نیروی انسانی و ابزاری مانند پتک انجام می شود که علاوه بر زمانبر بودن، کارایی و دقت لازم را هم ندارد.

خدمات اجاره انواع چکش تخریب بتن

انواع چکش تخریب بتن

در حال حاضر شرکت‌ها و برندهای بسیاری در حوزه‌ی تولید و عرضه چکش تخریب فعالیت دارند، به همین خاطر هنگام کرایه این دستگاه ممکن است کمی سردرگم شوید. این نکته را در نظر داشته باشید که عملکرد تمام چکش‌های موجود در بازار یکسان است و میان آن‌ها تفاوت‌های بسیار جزئی وجود دارد. محبوب‌ترین و آشناترین برندهای تولید و عرضه چکش تخریب بتن که در هنگام کرایه چکش تخریب با آن‌ها مواجه خواهید شد عبارتند از:

 • هیلتی
 • دی والت
 • بوش
 • ماکیتا
 • هیتاچی
 • آ اِ گ
 • میلواکی
 • رونیکس
 • توسن
 • نِک
 • و...

جالب است بدانید که در حال حاضر چکش تخریب بتن در وزن‌های مختلف نیز طراحی و تولید می‌شود و هریک در امور خاص یا منحصربه‌فردی کاربرد دارند. درنتیجه این امر هنگام اجاره چکش تخریب بتن باید این نکته را در نظر داشته باشید. آشناترین و معروف‌ترین وزن‌های چکش تخریب بتن موجود در بازار عبارتند از:

 • چکش تخریب بتن ۷ کیلویی که در تخریب سطوح سبک نظیر؛ کاشی، سرامیک، گچ و... کاربرد دارد.
 • چکش تخریب بتن ۱۰ کیلویی که از آن جهت خراب‌کردن دیوارهای ساختمانی با نمای سنگ یا آجر استفاده می‌شود.
 • چکش تخریب بتن۱۶ کیلویی که برخلاف دو مورد ذکرشده در تخریب‌های سنگین و نیمه‌سنگین نظیر؛ تخریب دیوارهای آجری، بتنی، کف‌سنگ، سرامیک و دیگر موارد مشابه کاربرد دارد.
 • چکش تخریب بتن ۳۰ تا ۳۲ کیلویی که در تخریب بتن‌های بسیار محکم و مقاوم ازجمله فوندانسیون، آسفالت، تیرچه‌های ساختمانی، سقف دال بتنی، سقف کامپوزیت و... کاربرد دارد.

لازم به ذکر است که قدرت این دسته از چکش‌های برقی بسیار بالا و حتی تا حد پیکورهای برقی است اما وزن آن بسیار کم‌تر و حمل‌ونقل آن ساده‌تر است، به همین خاطر اگر قصد اجاره این دستگاه را دارید پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ کرایه چکش تخریب بتن بروید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.