اینورتر

اجاره اینورتر

اجاره اینورتر شرایط خاصی را می طلبد و برای اجاره این دستگاه باید طبق شرایط خاصی عمل کرد؛ اما اجازه دهید قبل از آن که درباره اجاره اینورتر صحبت کنیم کمی درباره دستگاه جوش یا اینورتر سخن گوییم. دستگاه اینورتر نوعی دستگاه جوشکاری محسوب می شود که طبق به روزترین متد روز دنیا طراحی شده و به کمک آن با جریان فوق العاده بالایی می توان جوشکاری انجام داد. شما می توانید پس از اجاره اینورتر مقدار جریان خروجی و ولتاژ آن را طبق نیاز خود تنظیم کنید تا آسیبی به سایر لوازم برقی های شما وارد نشود.

اجاره اینورتر در تهران تخریب به صورت روزانه و ماهانه 

ارسال فوری

 

welding-machine

برای اجاره دستگاه جوش از سایت تهران تخریب با بهترین قیمت و کیفیت کلیک کنید.

مزیت های اجاره اینورتر

اجاره اینورتر به افراد کمک می کند تا هنگام جوشکاری از مزایای متعددی نسبت به دستگاه های جوش مبنی بر ترانسفورماتورها بهره مند شوند. در ادامه از مزایای اجاره اینورتر و کار کردن با این دستگاه بیشتر برایتان خواهیم گفت.

  • وزن و ابعاد مناسب

وزن کم دستگاه اینورتر و سبک بودن آن حمل دستگاه را برای افراد راحت تر می کند. علاوه براین با اجاره اینورتر 5 گرمی می توانيد ظرفیت خروجی برابری نسبت به یک ماشین مبتنی بر ترانسفورماتور 50 کیلوگرمی داشته باشید.

  • کارایی و راندمان ایده آل

با اجاره اینورتر می توانيد رتبه بازدهی جوشکاری خود را در حدود 80 تا 90٪ ببینید، این در حالیست که کارایی و راندمان دستگاه معمولی جوش حدود 50٪ می باشد. دلیل این امر می تواند وجود ترانسفورماتورهای عظیم در ماشین های معمولی باشد که بدین طریق مقدار زیادی از انرژی خود را به خاطر اتلاف گرما از دست می دهند.

اگر برای جوشکاری و یا ساختمان سازی نیاز به ابزار های سنگین و نیمه سنگین دارید کافیست اجاره ابزار در تهران تخریب را کلیک کنید.

welding-machine

  • چرخه وظیفه

در دستگاه های اینورتر به دلیل ابعاد کوچک قطعات پس از داغ شدن به راحتی می توان آن ها را خنک کرد، این در حالیست که قطعات عظیم الجثه در دستگاه های مبتنی بر ترانسفورماتور به سهولت خنک نمی شوند و خنک شدن آن ها ممکن است زمان بر باشد.

  • بهره مندی از خروجی DC

در بسیاری از دستگاه های جوشکارهای معمولی و ترانسفورماتور فقط خروجی AC وجود دارد و این موضوع سبب می شود افراد به هنگام جوشکاری با برخی الکترودها دچار مشکل شوند؛ اما با اجاره اینورتر و بهره مندی از خروجی DC آن به راحتی و با هر الکترودی می توان جوشکاری کرد.

  • کارایی و عملکرد

با اجاره اینورتر می توان کیفیت عملکرد جوشکاری را افزایش داد. به کمک این دستگاه کاربردی دیگر نیاز نیست جوشکارها با قوس مبارزه کنند و به سختی عمل جوشکاری را انجام دهند. با اجاره اینورتر می توانيد از ولتاژ مدار باز بالاتر و ترکیب ویژگی‌هایی مانند شروع داغ، ضد چسبندگی و نیروی قوس و... بهره مند شوید و یک فرآیند جوشکاری بی دغدغه را تجربه کنید.

پیشنهاد تهران تخریب: اجاره فرز با قیمت مناسب

welding-machine

لازم است بدانید برای اجاره اینورتر حتماً باید مدارک شناسایی مانند کارت ملی هوشمند خود را همراهتان داشته باشید. قبل از اجاره اینورتر باید نصف مبلغ اجاره پرداخت شود و از سلامت دستگاه مطمئن شوید. البته پس از تحویل دستگاه، آن را به طور کامل تست و بررسی می کنند و در صورتی که صدمه ای به آن وارد نشده باشد کارت ملی شخص تحویل داده می شود. از دیگر شرایط کرایه اینورتر این است که هزینه حمل و نقل دستگاه بر عهده مشتری می باشد.

 

تهران تخریب بزرگترین مجموعه اجاره ابزار در تهران تنها با یک تماس با ارسال فوری

 

سوالات متداول

قیمت اجاره اینورتر به صورت روزان، هفتگی و ماهانه محاسبه میشود. برای استعلام از هزینه اجاره اینورتر با کارشناسان تهران تخریب تماس بگیرید.
ارسال فوری تهران تخریب به تمام تهران نیم ساعت تا یک ساعت
5/5 - (11 امتیاز)

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *