کمپرسور تخریب بتن

هیلتی 30 کیلویی از دسته ابزار هایی است که به نسبت برای کارهای سبک مورد استفاده قرار می گیرد. برای اجاره هیلتی 30 کیلویی می توانید با تهران تخریب تماس بگیرید.

هیلتی از جمله ابزار های شناخته شده در دنیا برای سوراخکاری و تخریب است. این برند برای تخریب چکش های تخریب متنوعی روانه بازار کرده است. یکی از مهمترین چکش های تخریب برند هیلتی، هیلتی 30 کیلویی است که برای تخریب سطوح بسیار سخت و فونداسیون مورد استفاده قرار می گیرد.

هیلتی سی کیلویی چیست؟

هیلتی نام برندی است که به تولید تجهیزات مختلف ساختمانی می پردازد. تولید تجهیزات مربوط به عملیات تخریب این برند به قدری شناخته شده است که در دنیا به خصوص در ایران دستگاه و تجهیز مربوط به تخریب را با عنوان هیلتی می شناسند.
دستگاه هیلتی با برق کار کرده و برای سوراخکاری و تخریب سطوح مختلف مته سرسختی دارد که می تواند هر سطحی چون سازه های بتنی را تخریب کند.

روش کار هیلتی سی کیلویی

هیلتی از طریق ایجاد ضربات کوبشی با نیروی کافی سبب تخریب انواع سطوح بتنی خواهد شد. هیلتی 30 کیلو گرمی در هر ضربه قدرتی برابر با 7 کیلوگرم تولید می کند. هیلتی نیروی برق را به نیروی مکانیکی تبدیل کرده و سبب تخریب سطوح مورد نظر می شود. برای کار با هیلتی ابتدا لازم است تا اپراتور شرایط ایمنی را برای خود مهیا سازد. از دستکش، کلاه، کفش و عینک ایمنی مناسب استفاده شود. برای تخریب با توجه به سطح مورد نظر باید از مته متناسب با سطح استفاده کرد. زاویه قرار گرفتن هیلتی 30 کیلویی با سطحی که قرار است تخریب شود بسیار مهم است.
هیلتی 30 کیلویی
هیلتی 30 کیلویی به منظور تخریب بتن های حجیم با مقاومت بسیار بالا نظیر فونداسیون، تیرچه، و یا سایر سطوح نظیر سقف عرشه فولادی، دال بتنی، کامپوزیت و …مورد استفاده قرار می گیرد. از هیلتی 30 کیلویی به دلیل وزن بالا نمی توان در ارتفاع استفاده کرد. هیلتی 30 کیلویی تقریباً به اندازه 900 ضربه در دقیقه به سطح مورد نظر وارد کرده و در حدود 2100 وات قدرت دارد.
به منظور خرید هیلتی 30 کیلویی علاوه بر قدرت موتور و تعداد ضربه ای که هیلتی در دقیقه به واحد سطح وارد می کند لازم است تا فاکتورهای دیگری نظیر لرزش کم، بدون ذغال بودن موتور Sr Motor که عمر کاری دستگاه هیلتی را بالا می برد، انرژی بالا در زمان ضربه، وجود چزاغ برای سرویس و …مورد توجه قرار گیرند. همچنین با توجه به قدرت بالای هیلتی 30 کیلویی لازم است تا اصول ارگونومیک در این دستگاه رعایت شده باشد تا کمترین آسیب به کاربر وارد آید.

اجاره هیلتی 30 کیلویی

امروزه به دلیل قیمت بالای هیلتی اکثر کارفرمایان به دنبال اجاره هیلتی هستند. کارفرمایان با اجاره انواع هیلتی از جمله هیلتی 30 کیلویی علاوه بر ذخیره بودجه مورد استفاده خود، قادر خواهند بود تا از ابزار دیگری با فناوری های بالاتر در پروژه خود استفاده کنند و همچنین خود را گرفتار هزینه تعمیرات و نگهداری تجهیزات خریداری شده نکنند. هرچند اجاره هر کدام از تجهیزات زمانی مقرون به صرفه است که تعدد و حجم کاری کارفرمایان محدود باشد، در غیر اینصورت خرید تجهیزات ساختمانی نظیر هیلتی 30 کیلویی نسبت به اجاره آن ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

5/5 - (7 امتیاز)