کمپرسور تخریب بتن

هیلتی 7 کیلویی از دسته ابزار هایی است که به نسبت برای کارهای سبک مورد استفاده قرار می گیرد. برای اجاره هیلتی 7 کیلویی می توانید با تهران تخریب تماس بگیرید.

هیلتی هفت کیلویی چیست؟

هیلتی نام برندی است که به تولید محصولات مربوط به تخریب می پردازد. با توجه به معروفیت ابزار این کمپانی معمولاً محصولات آن را با نام هیلتی می شناسند. از هیلتی هفت کیلویی برای تخریب یا سوراخ کردن دیوارهای بتنی و … استفاده می شود.

روش کار هیلتی هفت کیلویی

هیلتی دارای مته های مخصوص فولادی و متفاوتی است که با ضربات سنگینی که به سطوح وارد می کند سبب تخریب انواع آن ها می شود. هرچه وزن مته فولادی کمتر باشد سطوحی که توسط هیلتی قابلیت تخریب دارند از ضخامت کمتری برخوردار خواهند بود.

هیلتی 7 کیلویی

هیلتی 7 کیلویی تقریباً سبک ترین مته های هیلتی را در اختیار دارد و برای تخریب سطوحی مانند کاشی، سرامیک دیوار، شیار زنی روی دیوارهای گچی برای عبور تاسیسات و کلیه کارهای سبک در تخریب و سوراخکاری را بر عهده دارد. مبنای سنجش قدرت دستگاه هیلتی بر حسب تعداد ضرباتی است که در دقیقه بر واحد سطح وارد می کند. وزن چکش تخریب نیز از دیگر معیارهای انتخاب هیلتی است. وزن چکش تخریب هیلتی 7 کیلویی بین 6 تا 7 کیلوگرم است. قدرت هیلتی بر حسب وات سنجیده می شود و هیلتی 7 کیلویی تقریبا برابر با 900 وات قدرت دارد. نوع قلم به کار رفته در هیلتی 7 کیلویی 6 گوش است.
هیلتی 7 کیلویی مناسب است که از طراحی و وزن استاندارد و ایده آل استفاده کند تا در استفاده طولانی مدت کاربر را دچار خستگی زودهنگام نکند. هیلتی 7 کیلویی جزو محصولات اقتصادی و مقرون به صرفه به شمار می روند.
از هیلتی برای سوراخکاری نیز استفاده می کنند. اگر از هیلتی 7 کیلویی برای سوراخکاری در چوب استفاده شود 25 تا 40 میلیمتر می تواند سوراخ ایجاد کند و اگر از هیلتی 7 کیلویی برای سوراخکاری در سطح فلز استفاده شود بین 8 تا 13 میلیمتر قطر سوراخکاری خواهد بود.
اجاره هیلتی 7 کیلویی
امروزه اجاره ابزار مختلف عمرانی چون اجاره هیلتی 7 کیلویی نسبت به خرید ابزار گسترش بیشتری دارد. با توجه به عللی چون هزینه بالای خرید، ذخیره کردن بودجه، هزینه کردن برای استفاده از ابزار و دستگاه های مختلف با تکنولوژی بالاتر، عدم پرداخت هزینه تعمیر و نگهداری و …اجاره هیلتی 7 کیلویی نسبت به خرید آن اهمیت پیدا کرده است.

نکات ایمنی در کار با دستگاه هیلتی

به منظور کار با ابزار هیلتی لازم است تا پیش از استفاده نکات کاربردی زیر مورد توجه قرار گیرد:
· ایمنی در کار با دستگاه هیلتی : از معایب دستگاه هیلتی به می توان به سنگین بودن، قدرتمند بودن، صدای بالا، لرزش های شدید بر عضلات، پرتاب تکه های تخریب شده به اطراف و … می توان اشاره کرد. استفاده از کلاه، دستکش، کفش، عینک و لباس کار مناسب، ماسک فیلتردار و … از ابتدایی ترین مراتب به کار بستن هیلتی در تخریب است.